PlayGround

Розробка дитячого майданчика, європейського зразка, у сквері Святого Юра, з неагресивною фоновою архітектурою, який не конкуруватиме з пам’ятником Андрея Шептицького. Унікальність дитячого майданчика полягає в ландшафтному та пластичному характері.

Ділянка проектування розташована у сквері на площі Святого Юра, історично сформованому у 1897 році за проектом Арнольда Рерінга, у зоні Р-1 (рекреаційна зона озеленених територій природних ландшафтів).

У 70-х роках у сквері був збудований дитячий майданчик за проектом студентського проектно-конструкторського бюро Львівського політехнічного інституту з використанням мініатюрних форм замку.

Дитячий майданчик знаходився у незадовільному стані та був демонтований у рамках реконструкції площі Святого Юра у 2015 році та прокладення трасування автомобільної дороги, яка сполучає вул. Митрополита Андрея та вул. М. Устияновича і частково захопила місце існуючого дитячого майданчика.

Враховуючи реконструкцію площі та для убезпечення дітей було обрано нове місце для розташування дитячого майданчика в сквері.

Відбір проводився шляхом голосування через е-сервіс “Громадський бюджет Львова“ у рамках громадського бюджету м. Львова, переможцем якого став Громадський проект, код 157, “Дитячий простір у сквері Святого Юра“, поданий громадською організацією “Батьки в дії“ та членами молодіжної громадської організації “ПЛАСТ – НСОУ“.

 

Громадський проект Дитячий простір у сквері Святого Юра

Замовник:

LMR

Управління архітектури
та урбаністики
Департамент містобудування
Львівської міської ради

city-adm.lviv.ua

 

Організатор:

Contest

www.contest.com.ua

Територія проектування:

Премії конкурсу

Перше місце – 7 000 грн. + контракт
Друге місце – 2 000 грн.
Третє місце – 1 000 грн.

Графік проведення конкурсу

16.06.2017 18.00 год. – останній термін реєстрації учасників на участь у конкурсі.
30.06.2017 18.00 год. – останній термін подачі конкурсних проектів.
07.07.2017 – робота журі конкурсу, підведення підсумків конкурсу.

Журі

Юліан Чаплінський – начальник управління архітектури департаменту містобудування, головний архітектор міста (Україна, Львів)

Лілія Онищенко-Швець – начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради, м. Львів

Володимир Одрехівський – проф., к.мист., Народний художник України, ректор Львівської національної академії мистецтв, м. Львів

Дмитро Пузанов – ландшафтний архітектор, м. Львів

Штефан Габі – урбаніст, консультант з планування міст та регенерації закинутих територій, м. Ляйпціг

Богдан Гой – канд. арх., доцент Інституту архітектури Національного університету “Львівська політехніка“, Член Правління ЛОО НСАУ, м. Львів

Андрій Шафран – член громадської організації “Батьки в дії“, м. Львів

Контактна інформація конкурсу:

Мар’ян Кардаш
+38 (067) 374 2008
playground@contest.com.ua